اخبار

یادگیری یک زبان جدید آغاز گشایش دروازه های موفقیت است. زبان فرانسوی در سطح بین المللی بسیار محبوب ،پر کاربرد و  شناخته شده می باشد، زبانی زیبا، غنی و آهنگین با پیشینه قوی فرهنگی و ادبی، آشنایی با این زبان دسترسی به کتاب ها و شاهکارهای بزرگ ادبیات فرانسه و همچنین سینما و شعر فرانسوی را مهیا می کند.

جالب است بدانید که فرانسه زبان مشترک حدود ۳۰ کشور در جهان است از جمله فرانسه، کانادا، بلژیک، سوییس و برخی کشورهای آفریقا که مجموعا بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در جهان گویشور دارد.

زبان فرانسه به تخمین موسسه کریستال و دیگر موسسه‌های معتبر جز ۱۵ زبان پرکاربرد جهان محسوب می شود. فرانسه  یکی از زبان‌های رسمی سازمان ملل متحد، دادگاه بین‌المللی لاهه، شورای اروپا، ناتو، صلیب سرخ، عفو بین‌الملل، پزشکان بدون مرز، کمیسیون اروپا و بسیاری دیگر از سازمان‌ها و مراکز بین‌المللی جهان است.

در ایران نیز زبان فرانسوی بعد از انگلیسی دومین زبان محبوب است. زبان فرانسوی از عهد صفویه در ایران مورد توجه قرار گرفت. این زبان به ویژه در دوره قاجار از طریق ترجمه کتابهای درسی دارالفنون که در اصل به فرانسوی بود، رونق گرفت و بر اثر احیاء صنعت چاپ گسترش یافت.

امروزه صحبت کردن به زبان فرانسه امکان ادامه تحصیل در دانشگاههای فرانسه زبان دنیا که جزو برترین موسسات آموزش عالی در اروپا و کل جهان است فراهم می سازد. همچنین به دلیل رایگان بودن دانشگاه‌های دولتی در کشور فرانسه، این کشور سالانه پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان خارجی است!

 علاوه بر این کشور فرانسه پنجمین قدرت تجاری و سومین کشور برای سرمایه گذاری خارجی است و آشنایی با این زبان ارزشمند دروازه های سرمایه گذاری و تجارت با شرکت های فرانسوی در تمامی کشور های فرانسه زبان(کانادا، سویس، بلژیک و قاره ی آفریقا و …) را بر روی صاحبان کسب و کار می گشاید.

با توجه به نیاز روز افزون به یادگیری زبان فرانسه در سال های اخیر، خانه مکالمه دوره های آموزش زبان فرانسه در سطوح مختلف را با روش های نوین آموزشی برگزار می نماید. کتابهای TAXI و        ALTER   EGO در این دوره ها توسط مدرسین مجرب و دانش آموخته و بهره گیری از برترین امکانات آموزشی تدریس می شوند.

دیگر خبرها