سئوالات متداول

ویدیو معرفی خانه مکالمه

آنلاین بپرسید!
آنلاین بپرسید!

در این بخش تلاش شده است که به متداولترین سوالات زبان آموزان عزیز پاسخ داده شود. چنانچه پاسخ سوال خود را در این قسمت نیافتید، میتوانید با استفاده از باکس های سمت چپ صفحه و یا با شماره های آموزشگاه با مشاورین آموزش خانه مکالمه تماس بگیرید. ما مشتاق صحبت با شما هستیم

چگونه در خانه مکالمه ثبت نام کنم ؟

برای شرکت در دوره های مختلف آموزشگاه  ابتدا کافیست با مشاورین آموزشی خانه مکالمه تماس بگیرید تا علاوه بر دریافت اطلاعات دوره ها، برای شما وقت آزمون تعیین سطح رایگان در نظر گرفته شود. در روز آزمون تعیین سطح سوپروایزر آموزش خانه مکالمه با توجه به نتیجه آزمون، روزها و ساعت های دوره مناسب با سطح شما را پیشنهاد خواهند کرد که در صورت مطلوب بودن برنامه زمانی ثبت نام صورت بگیرد.

آزمون تعیین سطح چگونه برگزار می گردد؟

تعیین سطح برای دوره های عمومی به صورت حضوری و شفاهی توسط اساتید موسسه برگزار می شود ، زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره های آیلتس را دارند باید نام خود را برای شرکت در آزمون کتبی (ماک تست آیلتس) که قبل از شروع هر ترم در موسسه برگزار می گردد رزرو نمایند.

هزینه تعیین سطح در خانه مکالمه چقدر است؟

تعیین سطح شفاهی دوره های عمومی و همچنین آزمون تعیین سطح آیلتس در خانه مکالمه  کاملا رایگان می باشد.

آیا برای ثبت نام (بزرگسالان ، کودکان) شرایط سنی و تحصیلی لازم است؟

افراد بالای ۱۵ سال می توانند در دوره های بزرگسال ترمیک شرکت کنند، شرکت در این دوره ها بدون محدودیت سنی و  تحصیلی بوده و سطح زبان آموزان بر اساس نتیجه آزمون تعیین سطح قبل از شروع ترم مشخص میگردد.

سیستم آموزشی خانه مکالمه در دپارتمان کودکان و نوجوانان بر اساس مجموعه کتابهای BACKPACK برنامه ریزی شده است از آنجاییکه این متد آموزشی برای کودکان بالای ۷ سال طراحی شده لذا برای کسب نتایج بهتر آموزشی ثبت نام این دوره برای کودکان ۷ سال و بالاتر انجام میگیرد.

حداقل و حداکثر نفرات کلاسهای عمومی چقدر است؟

تعداد زبان آموزان هر کلاس در دوره های عمومی حداقل ۵  نفر و حداکثر ۱۲ نفر می باشد.

کلاسهای نیمه خصوصی ۲ یا ۳ نفره تشکیل می شوند.

شرایط پرداخت شهریه (نقدی یا غیرنقدی) چیست؟

آموزشگاه از دریافت وجه نقد معذوراست، لطفا در روز ثبت نام کارت بانکی به همراه داشته باشید.

در طول یک ترم چند جلسه غیبت مجاز می باشد؟

هر ترم دارای ۱۴ جلسه (۹۰ دقیقه ای) می باشد که تا ۳ جلسه غیبت مجاز است، غیبت بیش از حد مجاز در صورت عدم هماهنگی با دفتر آمورش موسسه منجر به حذف زبان آموز می شود، و زبان آموز امکان شرکت در امتحان پایان ترم را نخواهد داشت.

چه کتابهایی در آموزشگاه تدریس میشود ؟

کتاب های  TOP NOTCH  بعنوان کتاب مرجع در دپارتمان زبان انگلیسی ( گروه بزرگسال) آموزشگاه خانه مکالمه تدریس میشود، که در حال حاضر یکی از برترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی می باشد. تمامی بخش های گوناگون کتاب TOP NOTCH  اعم از LISTENING, MOVIE, ACTIVITIES و آزمون ها به صورت کامل در برنامه آموزشی خانه مکالمه قرار دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با کتب سایر زبان ها ( فرانسه و آلمانی ) و دوره های ویژه کودک ونوجوان به دپارتمان آن زبان در قسمت معرفی دوره های سایت مراجعه نمایید .

آیا در دوره ی IELTS کتب خاصی معرفی می گردد؟

دوره های آیلتس خانه مکالمه با استفاده از مجموعه کتاب های COMPLETE IELTS  که از کامل ترین مجموعه های آموزشی IELTS  می باشند برنامه ریزی گردیده است. همچنین، مجموعه ای از کتاب ها و منابع مورد نیاز دانشجویان IELTS  در این دوره ها متناسب با نیاز ایشان تدریس می گردد.

اساتید خانه مکالمه چه کسانی هستند؟

تیم آموزشی خانه مکالمه متشکل از اساتید کارآزموده، مجرب و پر انرژی بوده که با توجه به تحصیلات آکادمیک در رشته های مرتبط آموزشی به شیوه های نوین آموزشی تسلط کافی داشته و مناسب ترین روش آموزشی را با توجه به نیاز شما در دوره های گوناگون بکار می بندند.

جهت آشنایی بیشتر با سوابق کاری اساتید خانه مکالمه به بخش مدرسین سایت مراجعه بفرمایید.

آیا در خانه مکالمه زبان های دیگر، به غیر از انگلیسی تدریس می شود؟

بله- خانه مکالمه دارای دپارتمان های فرانسه و آلمانی می باشد که از متد های نوین آموزشی برای کسب نتایج مطلوب بهره میگیرد.

برای آشنایی بیشتر با نحوه برگزاری و کتب آموزشی به قسمت معرفی دوره های سایت مراجعه کنید.

امتحانات پایان ترم چگونه برگزار میشوند؟

امتحانات پایان ترم آموزشگاه برای سنجش هرچه دقیق تر مهارت های زبان آموزان به صورت کتبی و شفاهی در پایان هر ترم برگزار می شود زمان آزمون کتبی برای همه زبان آموزان در روز و ساعت مشخصی انجام میگیرد و وقت آزمون شفاهی در فاصله یک تا دو روز پس از آزمون کتبی به زبان آموزان اعلام میشود . حضور در آزمون شفاهی الزامی است و در نمره کل زبان آموز محاسبه خواهد شد.

آیا گواهی پایان ترم در پایان دوره ها ارائه می شود؟

بله- در پایان هر ترم زبان آموزان کارنامه آخر ترم را دریافت خواهند کرد و در پایان هر سطح گواهینامه پایان سطح به دانش آموزان اعطا خواهد شد.

آیا در موسسه کلاس های خصوصی هم برگزار میشود؟

بله – وابسته به نیاز زبان آموزان ، دوره های خصوصی مناسب با هدف و زمان، زبان آموز در خانه مکالمه ارایه می شود ، در این دوره ها زبان آموزان در سریعترین زمان و با کیفیتی بیش از پیش تحت آموزش قرار میگیرد .

آیا امکان برگزاری کلاس برای افراد شاغل و با محدویت های زمانی هم وجود دارد؟

آموزشگاه خانه مکالمه دارای برنامه ریزی زمانی متنوعی در هر دوره و سطح و با توجه به محدودیت های زمانی زبان آموزان می باشد ، همچنین کلاس های آخر هفته نیز برای شاغلین عزیز در نظر گرفته شده است.

لازم بذکر است آموزشگاه برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما آماده عقد قرار داد آموزشی با شرکت ها و اعزام استاد به محل کار شما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت قرارداد با شرکت ها مراجعه فرمایید.

آیا دسترسی به موسسه از نقاط مختلف شهر آسان است؟

بله- خوشبختانه امکان دسترسی به ایستگاه های مترو مصلی امام خمینی (ره) و ایستگاه مترو سهروردی در نزدیکی موسسه وجود دارد. همچنین به دلیل فاصله نسبتا کم موسسه تا پل سیدخندان امکان استفاده از پایانه تاکسیرانی و اتوبوسرانی سیدخندان به تمام نقاط شهر وجود دارد.