دانلود کتاب

در این قسمت میتونید کلی کتاب ها و فایل های کمک آموزشی دانلود کنید. فقط کافیه دکمه دانلود رو بزنی.

      تمامی دانلود ها از سرور قدرتمند Trainbit انجام میشن!

کتاب ۵۰۱ writing prompts انواع مدلهای گوناگون رایتینگ را شامل میشه و به شما یاد میده تا چگونه بتونید لغات مناسب را کنار هم بچینید و یک متن خوب بسازید.

کتاب ۵۰۴ ویژه کسانی است که میخواهند دامنه لغات آکادمیک خود را بهبود ببخشند. سطح لغات متوسط رو به بالاست.کتاب ۵۰۴ از منابع مهم آزمون های تافل، آیلتس، دکتری و کنکور است.

مجموعه ای کم نظیر از Phrasal Verb ها به ترتیب الفبا در قالب یک فایل. یادگیری این افعال در هرچه بهتر صحبت کردن، نوشتن و فهم شما از مکالمات و متن ها کمک شایانی میکنه.

کتاب ۱۳۰ اشتباه رایج زبان آموزان شاید یکی از معروف ترین کتاب های آموزشی در نوع خود باشد. دانلود و استفاده کردن از این کتاب به سطح مبتدی و متوسط قویا توصیه میشود.

اگر به زبان انگلیسی در محل کار و یا برای تجارت خود نیازمند هستید این کتاب را از دست ندهید. کتابی آموزنده برای انگلیسی تجاری، جلسات، مکالمات تلفنی و … . (کاملا انگلیسی)

یکی از بهترین راه ها بهبود دانش واژگانی و بالابردن نمره در اسپیکینگ و رایتینگ، استفاده از کالوکیشن‌هاست. استفاده صحیح از کالوکیشن ها را می توانید با روزی ۱۰ دقیقه زمان یاد بگیرید.

یک کتابچه ی فلش کارد دوست داشتنی برای  آزمون تافل که به شما کمک می کند به راحتی دامنه لغاتتون را بالا ببرید. این کتابچه حاوی ۳۵۰ کلمه است که مکرر در تافل استفاده شدند.

کتاب تمرین فوق العاده برای سطوح مبتدی و متوسط به همراه پاسخنامه.  هر روز می توانید یک درس گرامر را به خوبی یاد بگیرید و فراموش نکنید که Practice makes perfect!

دیکشنری قدرتمند لانگمن نسخه ۵ ( اندروید)  که یکی از بهترین هاست. تلفظ لغات  به دو لهجه ی بریتش و امریکن و داشتن کلی مثال تنها بخش از قابلیت های این دیکشنری است.

یک کتاب فوق العاده با فایل های صوتیش برای اونایی که اصطلاحات آمریکایی رو دوست دارن یاد بگیرن و استفاده کنن. مطمئن باشید خیلی از این اصطلاحات رو تو فیلمها میشنوید.

اگر برای آزمون هایی مثل آیلتس و تافل آماده میشید و یا دوست دارید سطح رایتینگ خودتون را بالا ببرید، شک نکنید که این کتاب میتونه خیلی کمکتون کنه. حتما دانلودش کنید!

کتاب اصطلاحات ضروری که به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم شده، منبعی عالی برای یادگیری اصطلاحات و افعال انگلیسی است. این کتاب میتونه دامنه لغات را خیلی بالا ببره.